.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНДЕЈ БАКЛАВА ВИШНА ПУТЕР 500Г

SKU: 07210037
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: САНДЕЈ БАКЛАВА ВИШНА ПУТЕР 500Г
Состав: Сируп 50% (шеќер, вода, глукозен сируп,регулатор на киселост (Е330),арома ванила, конзерванс (Е202)), пренично брашно, ореви 8%, растителна маст,растително масло,вишна 4%, путер 3%, лебни трошки, пченичен гриз, пченкарен скроб, шеќер, сол, вода,конзерванс (Е282), подобрувач за тесто (Л цистеин)
Рок на употреба: 6 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ
Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи