.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНДЕЈ БАКЛАВА ОРЕВ ПУТЕР 500Г

SKU: 07210036
banner
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: САНДЕЈ БАКЛАВА ОРЕВ ПУТЕР 500Г
Состав: Сируп 50% (шеќер, вода, глукозен сируп,регулатор на киселост (Е330),арома ванила, конзерванс (Е202)), пренично брашно, ореви 8%, растителна маст,растително масло, путер 3%, лебни трошки, пченичен гриз, пченкарен скроб, шеќер, сол, вода,конзерванс (Е282), подобрувач за тесто (Л цистеин)
Рок на употреба: 6 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ
Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА ПЕТ 6X1,5Л

ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА ПЕТ 6X1,5Л

109 ден
Слика од ТРИК ПАРТИ МИКС 500Г

ТРИК ПАРТИ МИКС 500Г

82 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

55 ден
Слика од БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ГУСТ 1.5Л

БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ГУСТ 1.5Л

105 ден