.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНДЕЈ БАКЛАВА ФСТАК ПУТЕР 500Г

SKU: 07210035
banner
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: САНДЕЈ БАКЛАВА ФСТАК ПУТЕР 500Г
Состав: Сируп 50% (шеќер, вода, глукозен сируп,регулатор на киселост (Е330),арома ванила, конзерванс (Е202)), пренично брашно, ореви 8%, растителна маст,растително масло,ф'стак 4%, путер 3%, лебни трошки, пченичен гриз, пченкарен скроб, шеќер, сол, вода,конзерванс (Е282), подобрувач за тесто (Л цистеин)
Рок на употреба: 6 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ
Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

16 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

26 ден
Слика од ТРИК ПАРТИ МИКС 500Г

ТРИК ПАРТИ МИКС 500Г

82 ден