.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ПАЛМОЛИВЕ ТЕЧСАПУН БАДЕМ 7500МЛ+ПРОТЕКС 700МЛ

SKU: 29200418
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ
Состав: ВОДА,НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ,НАТРИУМ ХЛОРИД,КОКАМИДОПРОПИЛ БЕТАИН,ГЛИЦЕРИН,КОКАМИДЕ МЕА,ПАРФЕМ,НАТРИУМ САЛИЦИЛАТ,ГЛИКОЛ ДИСТЕАРАТ,НАТРИУМ БЕНЗОАТ,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,ПОЛИГУАТЕРНИУМ-7,СТИРЕНЕ/АКРИЛАТИ КОПОЛИМЕР,ТЕТРАНАТРИУМ ЕДТА,ЛАУРЕТ-4,ЛАКТОЗА,ПРОТЕИН ОД СУРУТКА,МЕД,БЕНЗИЛ БЕНЗОАТ, БЕНЗИЛ САЛИЦИЛАТ,ХЕКСИЛ ЦИНАМАЛ,ЦИ 16255,ЦИ 19140.
Рок на употреба:3 ГОД.ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА ВО СУВА ПРОСТОРИЈА, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА,ХРАНА, ПИЈАЛАЦИ, ОТВОРЕН ПЛАМЕН И ОД ТОПЛИНА.
Производител: КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВ-ИТАЛИЈА
Увозник/Дистрибутер:АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛИЦА 808 БР.3, СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

5 Поени
39 ден 29 ден
Слика од ТОБЛЕРОНЕ МИЛК 100Г

ТОБЛЕРОНЕ МИЛК 100Г

112 ден
Слика од СНИКЕРС СТИК 73,5Г

СНИКЕРС СТИК 73,5Г

80 ден
Слика од БАРИЛА ТЕСТЕНИНИ ЛАЗАЊИ УОВО ЈАЈЦА 500Г

БАРИЛА ТЕСТЕНИНИ ЛАЗАЊИ УОВО ЈАЈЦА 500Г

40 Поени
207 ден 175 ден