.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ТАЊИРИ ЗА ДЕСЕРТ 3+3 ГРАТИС

SKU: 33051249
Достапност: На залиха
359 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СЕТ ТАЊИРИ ЗА ДЕСЕРТ
Состав:ПОРЦЕЛАН
Датум на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:ИТАЛИЈА
Увозник/Дистрибутер:РИНЕЛСА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*