.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ТЕЧЕН САПУН МЕД&МЛЕКО РЕФИЛ 750МЛ+ПРОТЕКС 700М

SKU: 29200417
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ
Состав: ВОДА,НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ,НАТРИУМ ХЛОРИД,КОКАМИДОПРОПИЛ БЕТАИН,ГЛИЦЕРИН,КОКАМИДЕ МЕА,ПАРФЕМ,НАТРИУМ САЛИЦИЛАТ,ГЛИКОЛ ДИСТЕАРАТ,НАТРИУМ БЕНЗОАТ,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,ПОЛИГУАТЕРНИУМ-7,СТИРЕНЕ/АКРИЛАТИ КОПОЛИМЕР,ТЕТРАНАТРИУМ ЕДТА,ЛАУРЕТ-4,ЛАКТОЗА,ПРОТЕИН ОД СУРУТКА,МЕД,БЕНЗИЛ БЕНЗОАТ, БЕНЗИЛ САЛИЦИЛАТ,ХЕКСИЛ ЦИНАМАЛ,ЦИ 16255,ЦИ 19140.
Рок на употреба:3 ГОД.ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА ВО СУВА ПРОСТОРИЈА, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА,ХРАНА, ПИЈАЛАЦИ, ОТВОРЕН ПЛАМЕН И ОД ТОПЛИНА.
Производител: КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВ-ИТАЛИЈА
Увозник/Дистрибутер:АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛИЦА 808 БР.3, СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*