.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СКАЈ ВОТКА 40% 0.7Л

SKAJ VODKA 40% 0.7L Опис на производ: ВОДКА СКАЈ 0.7 л Состав: Алкохол 40% вол Рок на употреба: Неограничен Начин на чување: На темно и суво место Производител: DCM S.p.A
SKU: 02300110
Достапност: На залиха
999 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ВОДКА СКАЈ 0.7 л
Состав: Алкохол 40% вол
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: На темно и суво место
Производител: DCM S.p.A. Via F. Sacchetti 20, 20099 Sesto San Giovanni, Italy
Увозник/Дистрибутер: Еуролаб Интернационал Груп ДООЕЛ Перо Наков бр. 144

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи