.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СКОВИН КАЛЕ 0.75

SKU: 02110009
Достапност: На залиха
335 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Квалитетно суво црвено вино од сортите Вранец, Каберне совињон и Мерло. Се одликува со интезивна црвена боја и комшлексни ароми, избалансиран вкус на овошје и минерални ноти и долготраен вкус
Состав:Kuve od Vranec, Cabernet Sauvignon I Merlot
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување: да се чува во затворени простории и контролирана влажност, на температура до15 степени C*
Производител:Сковин Винарија
Увозник/Дистрибутер:Сковин Винарија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*