.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.35Л

SKU: 02210106
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СВЕТЛО ПИВО
ВОДА,ЈАЧМЕНОВ СЛАД,НЕСЛАДУВАНИ ЖИТАРКИ,ХМЕЉ, 4.5
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.

ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

47 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ЛИМЕНКА 0.5Л

СКОПСКО СМУТ ЛИМЕНКА 0.5Л

52 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

30 ден
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

39 ден