.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЛ БАНАТ ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА СО СЕЦКАН ЛЕШНИК 220ГР

SKU: 07042923
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СЛ БАНАТ ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА СО СЕЦКАН ЛЕШНИК 220ГР

Состав: Шеќер ,какао путер, полномасно млеко во прав, лешник 12%, какао прав со редуцирана содржина на какао путер,какао маса емулгатори(соин лецитин, Е 476), арома. Млечна чоколадна маса содржи вкупно сува материја на какао делови мин.30%. Може да содржи и траги од јаткасти плодови, кикирики и пченица.

Рок на употреба: означен на амбалажата

Начин на чување: Да се чува на температура  од 15°С-20°С, на суво место

Производител: РТД Свислион ДОО Требиње 

Увозник/Дистрибутер: ПИ Свисслион

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.25Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.25Л

26 ден
Слика од ТОНУС ЛЕБ 450Г

ТОНУС ЛЕБ 450Г

65 ден