.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУТАШ АЈРАН 1.5Л

SKU: 12700374
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1

АЈРАН Е ТРАДИЦИОНАЛЕН ТУРСКИ ПИЈАЛОК, НАПРАВЕН ОД ЈОГУРТ, ВОДА И СОЛ
ПАСТЕРИЗИРАНО И ХОМОГЕНИЗИРАНО КРАВЈО МЛЕКО, ВОДА ЗА ПИЕЊЕ, СОЛ (0.6%), СТАРТЕР КУЛТУРА.ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ 32 KCAL 135KJММ 1.8%,ЗАСИТЕНИ МАСТИ 1.2Г, ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ 2Г, ШЕЌЕР 2Г, ПРОТЕИНИ 2Г, СОЛ 0.6Г
34 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК МАКСИМУМ ДО 8`C
ЕВРО МЛЕКАРА ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

32 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден