.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТИАМО ГОВЕДСКИ КУЛЕН СЛАЈС 100Г

SKU: 14300863
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Траен говедски колбас
Состав: Говедско месо, говедска лој, сол, зачини, декстроза, конзерванс Е250, стартер култура
Рок на употреба: 3 месеци
Начин на чување: Да се чува на температура до +4С
Производител: Тиамо Доо
Дистрибутер: Тиамо Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

30 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден