.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТИАМО СУЏУК ДОМАШЕН ВАКУМ 500Г

SKU: 15010170
Достапност: На залиха
133 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Домашен суџук
Состав:Говедско месо, говедски Природни зачини, полифосфати 0,3%, нитрити до 0,02%.
Рок на употреба: 60 дена
Начин на чување:+4С
Производител:Тиамо Доо
Увозник/Дистрибутер:Тиамо Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДР. ШАР БЕЗГЛУТЕНСКИ ЛЕБ ПАН БЛАНКО 200Г

ДР. ШАР БЕЗГЛУТЕНСКИ ЛЕБ ПАН БЛАНКО 200Г

69 ден
Слика од ФИНЕТИ СТИКС 45Г

ФИНЕТИ СТИКС 45Г

84 ден
Слика од ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ПИПИ ЕКСТРА 200Г

ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ПИПИ ЕКСТРА 200Г

50 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ИНТЕГРАЛЕН ПАРЧИЊА 500Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ИНТЕГРАЛЕН ПАРЧИЊА 500Г

48 ден