.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТИТИЗ ЦЕДАЛКА ЗА ЛИМОН

SKU: 32081263
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Цедалка за лимон
Состав:Стакло,пластика
Рок на употреба:Неограничено
Производител:Титиз Пластик
Увозник/Дистрибутер: Евроазија Иц Вец Тиџарет Лимитед

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

5 Поени
33 ден 27 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од ГУД НЕЈЧАР ЧАЈ НАНЕ 20Х1.5Г

ГУД НЕЈЧАР ЧАЈ НАНЕ 20Х1.5Г

54 ден 42 ден