.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМИ МАЈОНЕЗ СО МАСЛО ОД АВОКАДО 170 ГР

SKU: 16300165
Достапност: На залиха
152 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Прелив за јадење со масло од авокадо

Сончогледово масло 40%,вода,масло од авокадо 10%,оцет,жолчка (јајца од слободен опсег) 5,3%, сок од јаболко од концентрат,пченкарен скроб,сол,шеќер.

Рок на употреба: Означен на амбалажата

Да се чува на суво и ладно

Нестле Швајцарија

Алма-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

43 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

50 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БУЧЕН КОЗЈАК КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

29 ден