.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАНТА ПОРТОКАЛ ПЕТ 4X450ML

SKU: 08020284
Достапност: На залиха
116 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 3%. 

Вода, шеќер, сок од портокал (мин. 3%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, екстракт од цитрусно овошје, природна арома од портокал со други природни ароми, конзерванс Е202, антиоксиданс Е300, боја Е160а, стабилизатор Е412. 

183 дена

Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

59 ден
Слика од СУТАШ АЈРАН 300МЛ

СУТАШ АЈРАН 300МЛ

25 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден