.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ГЕЛ ПИНК ЈАСМИН 400МЛ

SKU: 34401019
Достапност: На залиха
137 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Polyquaternium-7, Dicaprylyl Ether, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Niacinamide, Sodium Chloride, Laureth-2, Propylene Glycol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Citric Acid, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzophenone-4, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, CI 16035, CI 17200

3 години од датумот на производство

Да се чува подалеку од директна сончева светлина

Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany

Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

57 ден
Слика од ПИЦА ИТАЛИЈАНА 80Г

ПИЦА ИТАЛИЈАНА 80Г

17 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

29 ден