.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФЕЛЧЕ А. ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ КОКОС И БАМБУС 650МЛ

SKU: 34401124
Достапност: На залиха
162 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ФЕЛЧЕ А. ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ КОКОС И БАМБУС
Состав:Вода, Содиум, Лаурет сулфат, Окамидопропил бетаин,парфем, Содиум хлорид,Глицерин,Калиум лактат, Ситрен,акрилат, Дисодиум ЕДТА,Фосворна киселина, Метилхлориоизотиазолинон, Метилизотиазолинон,Бензил алкохол, Бензил саликат,Цитронелол,Кумарин,Лимонен,Линалол
Рок на употреба:36 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
Начин на чување: ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖУВА НА ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
Производител:ПАГЛИЕРИ С.П.А., 15100 АЛЕСАНДРИА, ИТАЛИЈА
Увозник/Дистрибутер:РУДИНЕ ММ ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

57 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

57 ден
Слика од ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ПИЛЕШКО МЕСО 100 ГР.

ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ПИЛЕШКО МЕСО 100 ГР.

32 ден
Слика од ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ЛОСОС 100 ГР.

ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ЛОСОС 100 ГР.

32 ден