.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ СЕ ВО 1 МАКС ТАБЛЕТИ РЕГУЛАР 20/1

SKU: 30460101
Достапност: На залиха
282 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Финиш таблети за машина за садови Моќна формула за кристално чисто, ефект на киснење, содржи сол, ја штити машина од бигор,супер отсранувач на маснотии, перење при ниски температури,штити филтер од нечистотија...
Состав: Pentasedium Triphosphate, Polyvinyl Alcohol, Fatty Alcohol,Sodium carbonate, Ethylane/prpylene oxide cepelymer, Aqva, Sucrose
Рок на употреба:5 години од датумот на производство
Начин на чување:Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Производител: Reckitt Benckiser, Грција
Увозник/Дистрибутер:Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден