.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФЛОРА ШАМПИЊОНИ ЗАМРЗНАТИ 1КГ

SKU: 17010260
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ШАМПИЊОНИ ЗАМРЗНАТИ 1кг флора
Состав: ШАМПИЊОНИ
Рок на употреба: 18 месеци
Начин на чување:  -18°C
Производител: ПИК БЕЧЕЈ СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер: ПОДГОРКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден
Слика од СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

49 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

194 ден