.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУМ 250 ГР

SKU: 03210254
Достапност: На залиха
139 ден 120 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Мешавина од мелено кафе. Вакумирано ситно мелено кафе
Состав: Мешавина од печено мелено кафе
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се ​​чува на суво место!
Производител: Franck d.d., Водоводна 20, 10000 Загреб, Хрватска
Увозник/Дистрибутер: EURO TABAK DOO (FRANK)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

25 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ЧОКОЛАДО 62ГР

5 Поени
33 ден 27 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО БРУСНИЦА 62 ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО БРУСНИЦА 62 ГР

5 Поени
33 ден 27 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ВАНИЛА 62 ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША СО ВАНИЛА 62 ГР

5 Поени
33 ден 27 ден