.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРАНК КАФЕ ЈУБИЛАРНО ИНТЕНС ВАКУМ 250 ГР

SKU: 03210255
banner
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Мешавина од печено и мелено кафе
Состав: Мелено печено кафе
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Franck d.d., Водоводна 20, 10000 Загреб, Хрватска
Увозник/Дистрибутер: EURO TABAK DOO (FRANK)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

28 ден
Слика од ЈАФА КЕКС 150Г

ЈАФА КЕКС 150Г

55 ден
Слика од ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУМ  250 ГР

ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУМ 250 ГР

159 ден