.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРИБО ЗЛАТНО МЕЧЕ ЛЕТНО ИЗДАНИЕ 100 ГР

SKU: 07112515
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ХАРИБО ЗЛАТНО МЕЧЕ ЛЕТНО ИЗДАНИЕ 100 ГР

Состав: Состав; гликозен сируп; шеќер; желатин; декстроза; средство за киселост: лимунска киселина; овошни и растителни концентрати: морков, спирулина, јаболко, ротквица, боровинка, пиперка, хибискус, црна рибизла, домат; арома; средство за премачкување: жолт и бел пчелин восок, карнауба восок; инверт шеќерен сируп. Може да содржи траги од млеко и пченица.

Рок на употреба: Означен на амбалажата

Начин на чување:Да се заштити од топлина и влага. Препорачлива температура на чување: 5-25°C

Производител: Харибо ГМБХ, Индустрицеиле 68, Линц-Австрија

Увозник/Дистрибутер: Новатекс Дооел, ул.Скупи 1а бр.13, Скопје, РСМ. Тел/02-3097-153

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

42 ден
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

32 ден