.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАЈНИКЕН ПОВРАТНА АМБ 0,4Л

SKU: 02220228
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 400ml • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката
Состав: Пастеризирано • Екстракт: 11,4% • Алкохол 5% • Енергетска вредност: 89КЈ/42kcal во 100mL
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина
Производител: Произведува и полни: HEINEKEN Романија S.A., Ул. Типографилор, бр. 11-15, Област 1, "С-Парк" Зграда, 013714, Букурешт, Романија • Произведено и полнето под надзор на Heineken Пиварница АД, Амстердам, Холандија
Увозник/Дистрибутер:• Увезено од: Словенија • Увозник: Пивара Скопје АД, ул. 808 бр.12, 1000 Скопје, Р.Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

16 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден