.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛЛ АКТИВ 250 МЛ

SKU: 08110092
banner
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Енергетски пијалок
Состав:МК пијалок со вкус на лимон и овошје, кофеин, без алкохол, со витамини, амино киселини, Л-карнитин шеќер, и засладувачи. Состојки: вода, шеќер, киселина, лимонска киселина, јаглерод диоксид мин 0.3%, регулатор на киселост, натриум цитрат, Л-Карнитин 0.08%, Витамини Б, Б2, Б3, Б5, Б12. кофеин 32мг/100мл
Рок на употреба:48 месеци
Начин на чување:од 4 до +20
Производител:ХЕЛЛ , Унгарија
Увозник/Дистрибутер:Колид Фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДАВИДОФ КЛАСИК

ДАВИДОФ КЛАСИК

160 ден
Слика од ХЕЛ ЦРВЕНО ГРОЗЈЕ 250МЛ

ХЕЛ ЦРВЕНО ГРОЗЈЕ 250МЛ

39 ден 32 ден
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

44 ден
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ЛЕШНИЦИ 80Г

МИЛКА ЧОКОЛАДА ЛЕШНИЦИ 80Г

57 ден