.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛЛ ЛУБЕНИЦА 250 МЛ

SKU: 08110104
banner
Достапност: На залиха
39 ден 32 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: вода, шеќер, киселина, лимонска киселина, јаглерод диоксид мин 0.3%, регулатор на киселост, натриум цитрат, Витамини Б, Б2, Б3, Б5, Б12. кофеин 32мг/100мл
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА
Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НУТРИБЕЛА ИНТЕГРАЛНИ ГРИЦКИ СУСАМ 70Г

НУТРИБЕЛА ИНТЕГРАЛНИ ГРИЦКИ СУСАМ 70Г

8 Поени
44 ден 39 ден
Слика од ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ СЛИМ ЛАТЕ 250 МЛ

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ СЛИМ ЛАТЕ 250 МЛ

HELL ICE COFFEE SLIM LATE 250 ML
69 ден
Слика од ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО  250 МЛ

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250 МЛ

HELL ICE COFFEE CAPPUCCINO 250 ML
69 ден
Слика од ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250 МЛ

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250 МЛ

HELL ICE COFFEE LATTE 250 ML
69 ден