.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
5 Поени

ХЕЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК МАНГОСТИН-ПОМЕЛО 250МL

SKU: 08110097
Достапност: На залиха
38 ден 32 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ХЕЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК МАНГОСТИН-ПОМЕЛО 250МL

Енергетски пијалок
 
МК) Пијалок со вкус на питахаја и кокос од тути-фрути, пијалок со кофеин, збогатен со витамини, газиран, безалкохолен пијалок со аминокиселини. Пастеризиран. Состав: вода; шеќер; киселина (лимонска киселина); јаглерод диоксид (мин. 0,3%); боење со растителен екстракт (концентрат од црн морков); регулатор на киселост (натриум-цитрати); аминокиселини 0,15% [L-аргинин (130 mg / 100 ml / 0,13%), ацетил-L-карнитин (25 mg / 100 ml / 0,02%)]; вкусови; кофеин (0,03%); витамини [витамин Б3 (ниацин), витамин Б5 (пантотенска киселина), витамин Б6 (пиридоксин), витамин Б2 (рибофлавин), витамин Б12 (кобаламин)]; боја (карамел амонијак); глукуронолактон; инозитол. ВИСОКА СОДРЖИНА НА КОФЕИН. Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки. (кофеин: 32mg / 100ml). Една лименка содржи приближно иста количина на кофеин како шоља еспресо. 
 
Рок на употреба: 24 месеци
 
Начин на употреба: до 20 степени
 
Производител: Хелл Унгарија
 
Увозник/дистрибутер: Колид Фудс
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЛЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК ЦРНА ЦРЕША 250МЛ

ХЕЛЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК ЦРНА ЦРЕША 250МЛ

5 Поени
38 ден 32 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден
Слика од ЗАШТИТНА ДЕТСКА МАСКА КН 95 ПЕТСЛОЈНА

ЗАШТИТНА ДЕТСКА МАСКА КН 95 ПЕТСЛОЈНА

29 ден