.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ ДАБЛ ЕСПРЕСО 250 МЛ

SKU: 03220481
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Hell лaдно кафе ДАБЛ ЕСПРЕСО 250 МЛ
Состав: Hell лaдно кафе е интензивно специјално кафе на база на кофеин од 40 mg/100 ml, направено од вистински екстракт од арабика и робуста.
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од МАГИ СУПА АЛПСКА 47Г

МАГИ СУПА АЛПСКА 47Г

48 ден
Слика од ГОРСКА ЈУНИОР 0.33Л

ГОРСКА ЈУНИОР 0.33Л

23 ден
Слика од ЈАНА МЕДО 1Л

ЈАНА МЕДО 1Л

36 ден