.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250 МЛ

HELL ICE COFFEE CAPPUCCINO 250 ML
SKU: 03220462
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Hell лaдно кафе
Состав: Состојки: Hell лaдно кафе е вистински дел од неодоливо освежување на млеко. Квалитетно 75% млеко и лесна арома се главните предности на овој третман од највисока класа кога сакате да се однесувате кон нешто оригинално.
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАЛАНС ''ПЛУС" ЈОГУРТ 1%MM 250Г

БАЛАНС ''ПЛУС" ЈОГУРТ 1%MM 250Г

24 ден
Слика од ЈАНА ВИТАМИН ЛИМОН 0,5Л

ЈАНА ВИТАМИН ЛИМОН 0,5Л

42 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

БЕЈК РОЛС ДОМАТИ МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 80 ГР

5 Поени
33 ден 29 ден