.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250 МЛ

HELL ICE COFFEE LATTE 250 ML
SKU: 03220463
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Hell лaдно кафе
Состав: Состојки: Hell лaдно кафе е вистински дел од неодоливо освежување на млеко. Квалитетно 75% млеко и лесна арома се главните предности на овој третман од највисока класа кога сакате да се однесувате кон нешто оригинално.
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАЛАНС ''ПЛУС" ЈОГУРТ 1%MM 250Г

БАЛАНС ''ПЛУС" ЈОГУРТ 1%MM 250Г

24 ден
Слика од МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

19 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БЕЛ ВИКЕНД НА ПАРЧИЊА 470Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БЕЛ ВИКЕНД НА ПАРЧИЊА 470Г

34 ден
Слика од КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

33 ден