.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ ЛАДНО КАФЕ СЛИМ ЛАТЕ 250 МЛ

HELL ICE COFFEE SLIM LATE 250 ML
SKU: 03220461
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Hell лaдно кафе
Состав: Состојки: Hell лaдно кафе е вистински дел од неодоливо освежување на млеко. Квалитетно 75% млеко и лесна арома се главните предности на овој третман од највисока класа кога сакате да се однесувате кон нешто оригинално.
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАЛАНС ''ПЛУС" ЈОГУРТ 1%MM 250Г

БАЛАНС ''ПЛУС" ЈОГУРТ 1%MM 250Г

24 ден
Слика од МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

19 ден
Слика од КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

33 ден