.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ ЦРВЕНО ГРОЗЈЕ 250МЛ

SKU: 08110074
Достапност: На залиха
24 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Енергетски пијалок
Состав:МК пијалок со вкус на црвено грозје и тути фрути, кофеин, без алкохол, со витамини, амино киселини, Л-карнитин шеќер, и засладувачи. Состојки: вода, шеќер, киселина, лимонска киселина, јаглерод диоксид мин 0.3%, регулатор на киселост, натриум цитрат, Л-Карнитин 0.08%, Витамини Б, Б2, Б3, Б5, Б12. кофеин 32мг/100мл
Рок на употреба:48 месеци
Начин на чување:од 4 до +20
Производител:ХЕЛЛ , Унгарија
Увозник/Дистрибутер:Колид Фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЛЕКАРА ТЕТОВО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

МЛЕКАРА ТЕТОВО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

5 Поени
27 ден 24 ден
Слика од ЛЕ ГУРМЕ ЦРВЕН ГРАВ ВО ДОМАТЕН СОС 400ГР

ЛЕ ГУРМЕ ЦРВЕН ГРАВ ВО ДОМАТЕН СОС 400ГР

99 ден
Слика од ХЕЛЛ АКТИВ 250 МЛ

ХЕЛЛ АКТИВ 250 МЛ

24 ден
Слика од ТВИКС СЕТ 4X50Г

ТВИКС СЕТ 4X50Г

96 ден