.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП СПРЕЈ ЗА СОНЧАЊЕ 150МЛ

SKU: 35540353
Достапност: На залиха
549 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СПРЕЈ ЗА СОНЧАЊЕ

Вода, Изоамил п-метоксицинамад, алкохол денат, глицерин, Ц12-15 алкил бензоат, етилхексил салицитат, бурил, метоксилбензоилметан, диетиламино хидроксибензоил, хексил бензоат, до еилхексилоксифенол, метоксифенилтриазин,фениилбензимидиазол,, сулфонична киселина, полиуретан-34, триаконтанол ПВП, масло од сладок бадем, пентолен гликол, пантенол, токоферил ацетат, ксантова гума, до етилхексил, хидроксидиметокси бензилмалонат, содиум акрилат/ Ц10-20 АЛКИЛ АКРИЛАТ ВКРСТАН ПОЛИМЕР, ЕТИЛХЕКСИЛГЛИЦЕРИН, ДИСОДИУМ едта, хексил алкохол, токоферол

24 месеци од датумот на производство означен на пакувањето (LOT No)

Не го изложувајте производот директно на сонце. Заштитете го со завиткување во крпа или чувајте го под сенка. Доколку производот подолго време бил изложен на толина, може да се чува  во ладилник.

Швајцарија Hipp Gmbh&Co Vertrieb

Атлантик трејд Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

15 Поени
82 ден 72 ден
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

42 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ЦИОБАР ТОПЛО ЧОКОЛАДО 25Г

ДР. ЕТКЕР ЦИОБАР ТОПЛО ЧОКОЛАДО 25Г

19 ден