.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧАРШАВ ЗА КРЕВЕТ СО ЛАСТИК ЕДИНЕЧЕН 100*200 ЦМ.

SKU: 50310570
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЧАРШАВ ЕДИНЕЧЕН 100*200 ЦМ
Состав:100% ПАМУК
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:ФЕДЕРАЛ ИЛИЧ КОЗМЕТИК ИНС. САН ДИС, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

20 ден
Слика од ГЕРМИНА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 1,5Л

ГЕРМИНА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 1,5Л

19 ден
Слика од ДИВЕЛА ИЗЛУПЕНИ ДОМАТИ 400Г

ДИВЕЛА ИЗЛУПЕНИ ДОМАТИ 400Г

79 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

55 ден