.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИЛИТО ЧИЛИ СОС СЛАТКО ЛУТ 250 ГР

SKU: 16420125
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЧИЛИТО ЧИЛИ СОС СЛАТКО ЛУТ 250 ГР

Вода, чили пиперка (6%), шеќер,  готварска сол, мед (0.5%) модифициран скоб, оцетна киселина, стабилизатор (гуар и ксантан гума), регулатор на киселост (лимонска киселина), конзерванс (калиум сорбат макс.0.1%) и зачини

Рок на употреба: 300

Начин на чување: +25 степени

Мин Комерц Белград Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

57 ден
Слика од ЈАНА МЕДО 1Л

ЈАНА МЕДО 1Л

35 ден
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

95 ден