.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИПСИ ЧИПС ДОМАЌИНСКИ СОЛЕН 160 ГР

SKU: 05081029
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Чипси домакински солен 160гр.
Состав:Солен чипс од компир
Рок на употреба: 180 дена
Начин на чување:На ладно и суво место
Производител:Марбо продукт
Увозник/Дистрибутер:Гранд-Експорт ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

130 ден
Слика од ВИТАМИНКА ЧОКО СТОБИ ФЛИПС 30 ГР

ВИТАМИНКА ЧОКО СТОБИ ФЛИПС 30 ГР

14 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

39 ден