.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 150 ГР + ФИЛ ХЕПИ 30Г

SKU: 05081014
Достапност: На залиха
64 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЧИПС
Состав: КОМПИР, РАСТИТЕЛНО МАСЛО (ПАЛМА). СОЛ (1.7%), ЗАСИЛУВАЧ НА АРОМАТА:МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД ПЧЕНИЦА (ГЛУТЕН), МЛЕКО (ВКЛУЧУВАЈЌИ И ЛАКТОЗА) И ЦЕЛЕР
Рок на употреба:
Начин на чување: ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
Производител: ЧИПС ВЕЈ
Увозник/Дистрибутер: KOLID FOODS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

22 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден