.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 230 ГР +50 ГР ГРАТИС

SKU: 05081028
banner
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

46 ден
Слика од ВИОЛЕТА ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ВАТЕРКЕР 56/1

ВИОЛЕТА ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ВАТЕРКЕР 56/1

89 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

34 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

37 ден