.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИПС КЛАСИК 250 ГР ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО

SKU: 05080910
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Компиров чипс

КОМПИР, РАСТИТЕЛНО МАСЛО (ПАЛМА). СОЛ (1.8%), ЗАСИЛУВАЧ НА АРОМАТА:МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД ПЧЕНИЦА (ГЛУТЕН), МЛЕКО (ВКЛУЧУВАЈЌИ И ЛАКТОЗА) И ЦЕЛЕР.

Рок на употреба: Означен на амбалажата

Амбиентален до 20 степени 

Чипс Веј Чачак

Колод фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*