.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ЛИМОН, СЛИВА, ЈАБОЛКО 250МЛ

SKU: 08051524
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ПОРТОКАЛ,МОРКОВ,ЃУМБИР 250МЛ
Состав: Пастеризирано смути од 100% содржина на овошје,25%пире од сливи,24%пире од јаболки,49%цедено јаболко,2% цеден лимон.
Рок на употреба: 365 дена
Начин на чување: На суво и ладно место,по отварање да се чува во ладилник.
Производител: Јаболчело Доо
Увозник/Дистрибутер: Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАЛАНС "ПЛУС" ИМУНО МЛЕКО УХТ СО ЦИНК 1Л

БАЛАНС "ПЛУС" ИМУНО МЛЕКО УХТ СО ЦИНК 1Л

62 ден
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО МОРКОВ 100% 1Л

ЈАБОЛЧЕЛО МОРКОВ 100% 1Л

109 ден