.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ЦВЕКЛО,ЃУМБИР, ЈАБОЛКО 250МЛ

SKU: 08051523
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЈАБОЛЧЕЛО СМУТИ ПОРТОКАЛ,МОРКОВ,ЃУМБИР 250МЛ
Состав: Пастеризирано смути од 100% содржина на овошје,20%цедено цвекло,45% пире од јаболки.33%цедени јаболки,25% цеден ѓумбир.
Рок на употреба: 365 дена
Начин на чување: На суво и ладно место,по отварање да се чува во ладилник.
Производител: Јаболчело Доо
Увозник/Дистрибутер: Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од О ЛА ЛА БАР ЧОКОЛАДО 34 ГР

О ЛА ЛА БАР ЧОКОЛАДО 34 ГР

20 ден
Слика од ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ЕКСТРА 100Г

ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ЕКСТРА 100Г

31 ден
Слика од ЕТИ БРАУНИ КАКАО 36 ГР

ЕТИ БРАУНИ КАКАО 36 ГР

12 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

45 ден