.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАКОБС ТРАДИЦИОНАЛНО КАФЕ 200 ГР

SKU: 03210251
Достапност: На залиха
134 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Мешавина од печено мелено кафе
Состав: Арабика кафе и Робуста кафе
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Jacops GRACE 
Увозник/Дистрибутер: Нелт Ст Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

53 ден