.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ЈАМНИЦА ЛЕДЕН ЧАЈ МАЛИНА-ХИБИСКУС ПЕТ 1.5Л

SKU: 08030313
Достапност: На залиха
65 ден 55 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Леден Чај

вода,шеќер,природна арома,концентриран сок од малина(1%),концентрат од морков,киселина:лимонска киселина,регулатор на киселост:Е331,екстракт од хибискус(0,01%),засладувач:стевиол гликозиди.Пастеризирано

Рок на траење: втиснат на амбалажата

Јамница плус д.о.о, Геталдичева 3,10000 Загреб Хрватска

АВТ Интенатионал доо Скопје, ул.808 бр.3,Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од ГОРСКА 6Л

ГОРСКА 6Л

66 ден
Слика од МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 250МЛ

МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 250МЛ

25 ден