.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈИПИ ВИШНА 0.33Л

SKU: 08051267
Достапност: На залиха
38 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мулти овошен пијалок со 5 витамини и калциум

Овошна содржина - мин. 12%, вода, концентрати (5% кисела вишна, 5%, портока), шеќер, 2% банана од пире, лимонска киселина, калциум карбонат, природни бои (нар, морков) пектини, аскорбинска киселина, натриум бензоат, калиум сорбат, Витамини (Б6, Б12, биотин, нијацин, пантотенска киселина), арома

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*