.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС ЧОКОЛАДНИ ПАРЧИЊА 70 ГР

SKU: 07112505
Достапност: На залиха
34 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Kроасан со парчиња чоколадо
Состав:Пченично брашно,растителни масла,прчиња чоколадо,емулгатор,шекер,путер,пастеризирана жолчка од јајцеконзерванс
Рок на употреба:105 дена
Начин на чување:Амбиент
Производител: Чипита Бугарија
Увозник/Дистрибутер:Колид Фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ВАНИЛА КРЕМ И БИСКВИТИ 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН ВАНИЛА КРЕМ И БИСКВИТИ 80Г

34 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

19 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден